Facebook не дозволив запостити фото Русалоньки через оголеність

Facebook не дозволив запостити фото Русалоньки через оголеність

16:39,
5 Січня 2016
3602

Facebook не дозволив запостити фото Русалоньки через оголеність

16:39,
5 Січня 2016
3602
Facebook не дозволив запостити фото Русалоньки через оголеність
Facebook не дозволив запостити фото Русалоньки через оголеність
Автори:
Данський політик не змогла запостити у Facebook фото знаменитої статуї Русалоньки через обмеження на публікацію оголеного тіла.

Бронзова скульптура Русалоньки - один із символів Копенгагена, пише BBC.

Депутат парламенту Метте Гйерсков хотіла додати у свій пост лінк із фотографією статуї, але отримала відмову від Facebook, повідомляє сайт видання Ekstra Bladet.

У сповіщенні, яке поширила політик, було сказано, що це зображення містить »надто багато оголеної шкіри або сексуального підтексту».

Обмеження поширюють також на ті зображення, які мають «мистецькі чи освітні цілі», йшлося у сповіщенні.

Пані Гйерсков назвала цю ситуацію «абсолютно сміховинною».

Водночас пізніше депутат повідомила, що Facebook врешті-решт дозволив опублікувати картинку.

У березні 2015 року Facebook уточнив свої правила щодо публікації оголеноcті та заявив, що не дозволяє фото картин, скульптур та інших творів мистецтва із зображеннями оголених тіл.

Русалонька - не перший витвір мистецтва, який потрапив у подібну ситуацію.

У вересні Facebook не дозволив данській туристичній організації запостити зображення картини «Жінка перед дзеркалом» Крістофера Вільхельма Еккерсберга (1841 р.). Утім, згодом соцмережа визнала, що це рішення було «помилкою».

Нагадуємо, що влітку за брендом Facebook мало не закріпилося слово «цензура». Користувачам сайту соцмережі часто здавалося необґрунтованим і безпідставним блокування дописів та сторінок українців. Так, адміністрація Facebook заблокувала публікаціюсайту телеканалу «24» про висловлювання відомого сатирика-літератора Леся Подерв'янського щодо росіян із заголовком «Справа не в Путіні, для росіян хто не раб, той — ворог, — Подерв’янський».

7 липня без будь-яких попереджень офіційну сторінку «Азова» у Facebook було спочатку заблоковано, а потім видалено адміністрацією соцмережі. Але підрозділ Нацгвардії так і не отримав від адміністрації конкретних пояснень щодо підстав закриття сторінки й термінів відновлення роботи спільноти. Тієї ж доби сторінку журналіста Максима Кононенка було заблоковано через публікацію вірша Олександра Пушкіна «Моя родословная», який містить слово «хохол». Вже наступного дня, 8 липня, Facebook заблокував шість сторінок, пов’язаних із діяльністю «Азова».

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
AP
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду