Facebook зможе розпізнати людину на знімку зі спини

Facebook зможе розпізнати людину на знімку зі спини

10:43,
24 Червня 2015
4237

Facebook зможе розпізнати людину на знімку зі спини

10:43,
24 Червня 2015
4237
Facebook зможе розпізнати людину на знімку зі спини
Facebook зможе розпізнати людину на знімку зі спини
Автори:
Розробники компанії Facebook у сфері штучного інтелекту створили алгоритм, який може визначати особу людини на світлині, якщо її обличчя не видно.

Про це пише New Scientist.

«Ми використовуємо багато підказок. У людей є багато відмінних рис, навіть зі спини. Наприклад, Марка Цукерберга (глава Facebook - НВ) дуже легко впізнати, він завжди в сірій футболці», - пожартував Ян ЛеКун, голова відділу штучного інтелекту соцмережі.

Фактично, програма «думає» таким самим чином, як і люди, котрі намагаються впізнати знайомих зі спини. 

Для цього штучний інтелект аналізує жести, одяг, зачіску і конституцію тіла певної людини на вже знайомих йому знімках. Після ці особливості використовуються для упізнання людини на інших фото.

Для навчання нейронної мережі розробники використали 40 тисяч фотографій з хостингу Flickr. На деяких знімках було чітко видно особу, а на інших - ні. Натренована нейромережа правильно вказувала вже знайому їй людину на знімку, де не видно її обличчя, в 83% тестів.

Як повідомлялось раніше, Facebook-аккаунт Тараса Березовця заблокували на добу за те, що він поширив пост про українську націю. Того ж дня був заблокований акаунт народного депутата Бориса Філатова, який перепостив повідомлення нардепа Борислава Берези. Окрім того, спільнота «УКРОП - Український Опір» була видалена адміністрацією Facebook.

Також 4 червня Андрій Бондар опублікував критичну колонку, в якій  писав про подвійні стандарти Facebook, які змушують думати про те, що позов на її адміністрацію – єдиний вихід із ситуації, що склалася.

10 червня у відповідь на петицію користувачів, у Facebook пояснили, що соцмережа не порушувала власних стандартів, а тому українців блокують виключно в рамках правил.

Водночас 2 дні тому, 15 червня, Бельгія  подала до суду на Facebook через втручання у приватне життя.

18 червня Facebook розпочав діалог з українською стороною та пообіцяв ретельніше моніторити український сегмент соцмережі.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
tamgdeya
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду