Facebook запустив функцію Music Stories

Facebook запустив функцію Music Stories

15:13,
9 Листопада 2015
1876

Facebook запустив функцію Music Stories

15:13,
9 Листопада 2015
1876
Facebook запустив функцію Music Stories
Facebook запустив функцію Music Stories
Автори:
Соціальна мережа Facebook запустила функцію Music Stories, яка дозволяє прослуховувати 30-секундне прев’ю аудіозапису під час перебування у соціальній мережі.

Про це повідомляється в офіційному блозі компанії. 

Таким чином Facebook дозволяє користувачам ділитися записами або альбомами, розміщеними в Apple Music або Spotify. Для прослуховування цілого запису або для його збереження необхідно перейти на ресурс, на якому він міститься, а ось 30-секундне прев’ю буде доступним безпосередньо на Facebook. 

Для його прослуховування не обов'язково мати підписку або акаунт у зазначених сервісах. 

Таким чином розробники намагаються стимулювати користувачів і зірок шоу-бізнесу ділитися музикою і зробити її частиною соціального життя на Facebook, йдеться в блозі компанії. 

We’re introducing “Music Stories” today to enable better music discovery and sharing on Facebook. The new post format allows people to listen to previews on Facebook from Apple Music and Spotify. You can read more about it on Facebook for Media: http://media.fb.com/blog

Posted by Music on Facebook on 5 листопада 2015 р.
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
fbookmedia.files.wordpress.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду