Facebook презентував фото- та відео месенджер Slingshot

00:00,
19 Червня 2014
1369

Facebook презентував фото- та відео месенджер Slingshot

00:00,
19 Червня 2014
1369
Facebook презентував фото- та відео месенджер Slingshot
Facebook запустив новий мобільний додаток Slingshot. За його допомогою користувачі можуть обмінюватися фотографіями та відеороликами. Про це повідомляє офіційний блог Slingshot.

Користувач Slingshot може зняти відео чи фотографію, додати до неї текст та відправити одному або кільком друзям одразу. Однак програма влаштована таким чином, що одержувач не зможе відкрити послання, поки сам також не відправить фото чи відео. Користувач може коментувати та видаляти отримані повідомлення.

«За допомогою Slingshot ми хотіли зробити сервіс, де кожен не тільки переглядає, а й створює контент. Коли кожен бере активну участь, ніхто не відчуває себе скутим, і обмін навіть невеликими подіями з життя може стати захоплюючим », - пишуть розробники у блозі.

Спершу новий додаток буде доступний для американських користувачів iPhone на iOS 7, та Android-пристроїв (версій Jelly Bean та KitKat).

Крім Slingshot, Facebook має й інші самостійні мобільні додатки: придбані Instagram і WhatsApp, а також розроблені власною командою Paper та Messenger.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
sling.me
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду