Bloomberg склав рейтинг популярності месенджерів

Bloomberg склав рейтинг популярності месенджерів

09:51,
14 Серпня 2015
6177

Bloomberg склав рейтинг популярності месенджерів

09:51,
14 Серпня 2015
6177
Bloomberg склав рейтинг популярності месенджерів
Bloomberg склав рейтинг популярності месенджерів
Автори:
Найпопулярнішим месенджером у світі є сервіс QQ, що належить китайському інтернет-гігантові Tecent. Ним користується 843 мільйонів чоловік щомісяця.

Такі дані наводить Bloomberg у власному рейтингу. 

Друге місце займає WhatsApp, який Facebook придбав за 18 мільярдів доларів у 2014. Ним користується понад 800 мільйонів осіб по всьому світу. Третє посідає власна розробка компанії - Messenger з 700 мільйонами користувачів.

Найбільш стрімке зростання з моменту публікації попереднього рейтингу продемонстрував сервіс для відправки коротких повідомлень WeChat, який також належить Tecent. За останній квартал (з квітня по липень) число його користувачів збільшилося на 37% і склало близько 600 мільйонів користувачів. Про це свідчить звітність корпорації. Тож WeChat опиняється на четвертій сходинці рейтингу.

За ним слідують Viber, Line і Snapchat. При цьому ізраїльський Viber «зібрав» 249 мільйонів осіб. Сервіс Line дуже популярний в Японії, і налічує 211 млн користувачів, а Snapchat, який дозволяє обмінюватися зображеннями, які самознищуються  - близько 100 млн. 

Як повідомляв MediaSapiens, додаток Messenger запрацював без прив'язки до Facebook. Від 24 червня незареєстрованому в соціальній мережі користувачу на стартовій сторінці Messenger доступна опція Not on Facebook. За її допомогою можна створити обліковий запис, надавши тільки ім'я, телефонний номер і фотографію, яка буде відображатися навпроти імені. 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
thechinaobserver.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду