WhatsApp з кінця 2016 року припинить підтримку BlackBerry

WhatsApp з кінця 2016 року припинить підтримку BlackBerry

11:20,
1 Березня 2016
1996

WhatsApp з кінця 2016 року припинить підтримку BlackBerry

11:20,
1 Березня 2016
1996
WhatsApp з кінця 2016 року припинить підтримку BlackBerry
WhatsApp з кінця 2016 року припинить підтримку BlackBerry
Автори:
Також буде припинена підтримка деяких смартфонів Nokia, Windows Phone і Android.

Месенджер WhatsApp, кількість користувачів якого нещодавно досягла позначки в один мільярд, з кінця 2016 року припиняє підтримку смартфонів BlackBerry.

Про це йдеться в офіційному блозі WhatsApp

Це стосується практично всіх продуктів компанії, включаючи BlackBerry 10. Крім того, з кінця року не будуть підтримуватися також Nokia S40, Nokia Symbian S60, Android 2.1, Android 2.2 і Windows Phone 7.1.

Як повідомляється в блозі, подібний крок викликаний тим, що дані мобільні пристрої не можуть підтримувати всі функції, які необхідні для подальшого розвитку WhatsApp.

Для того, щоб користувачі даних пристроїв і далі могли користуватися WhatsApp, розробники радять «перейти на більш нові версії Android, iPhone або Windows Phone до кінця 2016 року». 

Як писав MediaSapiens на початку лютого, число активних користувачів месенджера WhatsApp досягло одного мільярда людей.

Додаток доступний користувачам на 53 мовах і 7 мобільних платформах. Щодня в месенджері пересилається 42 мільярди повідомлень, 1,6 мільярдів фотографій і 250 мільйонів відеозаписів.

WhatsApp був розроблений колишнім хакером Яном Кумом у 2009 році, до якого пізніше приєднався його колишній колега по компанії Yahoo Брайан Ектон.

До листопада 2011 року WhatsApp став найпопулярнішим платним соціальним додатком для iOS, а кількість завантажень месенджера на Android досягла 10 мільйонів. В лютому 2014 року WhatsApp був куплений соціальною мережею Facebook за 19 мільярдів доларів.

У січні 2016 року месенджер став повністю безкоштовним, скасувавши щорічну абонентську плату в розмірі одного долара після року безоплатного використання.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
zn.ua
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду