У Китаї стартувала перша антитютюнова кампанія

00:00,
1 Червня 2012
400

У Китаї стартувала перша антитютюнова кампанія

00:00,
1 Червня 2012
400
У Китаї стартувала перша антитютюнова кампанія
Відзначаючи цьогорічний Всесвітній день без тютюну, Білл та Мелінда Гейтс розпочали першу антитютюнову кампанію в Китаї. Спрямована вона на підвищення обізнаності населення про шкоду куріння, зокрема пасивного.

Кампанія під назвою «Скажи «ні» примусовому курінню» проходитиме онлайн на китайських сайтах соціальної спрямованості, таких, як Sina Weibo. До участі в ній буде залучено більше тисячі волонтерів, а також деякі знаменитості. В рамках кампанії кожен з них повинен буде розмістити на таких ресурсах свої фотографії, які несли б певний антитютюновий заклик.

«Мета кампанії полягає у тому, щоб допомогти людям усвідомити наслідки куріння для їхнього здоров’я. Особливо це стосується пасивного куріння, жертвами якого їх змушують ставати в громадських місцях», – пояснює Рей Їп (Ray Yip), головний представник Фонду Білла та Мелінди Гейтс у Китаї.  

Він також зауважив, що популяризація відмови від куріння повинна практикуватися в кожній країні. В США це почали робити ще в 1970-х роках, коли про його шкоду знали ще зовсім мало. Тепер, коли світові відома вся правда про це, заходи щодо попередження куріння та боротьби з ним повинні проводитися в глобальних масштабах.   

На думку Рея Їпа, закони та нормативні акти, які регулюють рекламу, продаж та вживання тютюну в Китаї, повинні йти поряд із соціально спрямованими діями. Адже жодна заборона та жодні обмеження не подіють, допоки не буде змінено ставлення суспільства до куріння.   

Джерело: China Daily

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
news.xinhuanet.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду