ОБСЄ засудила припинення ретрансляції молдавського суспільного мовника у ПМР

00:00,
10 Грудня 2012
454

ОБСЄ засудила припинення ретрансляції молдавського суспільного мовника у ПМР

00:00,
10 Грудня 2012
454
ОБСЄ засудила припинення ретрансляції молдавського суспільного мовника у ПМР
Організація з безпеки і співпраці в Європі (ОБСЄ) виразила розчарування в зв'язку з рішенням влади Придністровського регіону Молдови про припинення ретрансляції на території регіону передач молдавського суспільного телебачення і приватного телеканалу Publika.

Про це в інтерв'ю однієї з молдавських радіостанцій заявила глава місії ОБСЄ в Республіці Молдова Дженніфер Браш (Jennifer Brash).

«Свобода волевиявлення є основоположним принципом західних цивілізацій, тому ми розчаровані рішенням Придністровської влади про припинення мовлення на території регіону передач молдавського суспільного телебачення і приватного телеканалу Publika», – заявила вона.

Мовлення молдавського суспільного телеканалу Moldova 1у Придністров'ї припинилося 1 грудня в 00:00 годин за розпорядженням влади ПМР.

Раніше, з 1 листопада, Придністров'я відключило на своїй території молдавський телеканал Publika TV, який так само, як і Moldova 1, входив у пакет цифрового кабельного телебачення. Таким чином, на території ПМР більше не транслюється жоден канал телебачення Республіки Молдова.

Як зауважує придністровська сторона, канали були відключені у відповідь на небажання Кишинева долучити в мережі свого мовлення Перший придністровський телеканал.

Придністровська експертна група з питань телекомунікацій і поштового зв'язку запропонувала молдавській стороні в якості акту доброї волі почати з 1 листопада ретрансляцію Першого придністровського телеканалу на своїй території, однак в Кишиневі цю пропозицію не сприйняли.

«Придністровської стороні було пред'явлено безліч попередніх умов для включення програми Першого придністровського в список ретрансльованих програм», – заявили в МЗС ПМР.

Джерела: Укр-Інформ, Новый регион

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
zbroya
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду