Антитютюнові рекламні кампанії на ТБ сприяють зменшенню кількості курців

00:00,
23 Квітня 2012
393

Антитютюнові рекламні кампанії на ТБ сприяють зменшенню кількості курців

00:00,
23 Квітня 2012
393
Антитютюнові рекламні кампанії на ТБ сприяють зменшенню кількості курців
Це підтвердили результати соціологічної розвідки, проведеної Університетом Іллінойсу спільно з чиказьким Інститутом досліджень в галузі здоров’я.

Дослідження стало першим, в якому комплексно був розглянутий зв'язок між спонсором рекламних роликів та реакцією на них глядачів. Зокрема, з’ясувалося, що дорослі та молодь однаково добре піддаються впливу антитютюнової реклами на телебаченні. Однак ступінь довіри до такої реклами варіюється відповідно до того, хто її спонсує.

Так, найбільше глядачі довіряли рекламі, ініціатором якої були державні соціальні служби. Друге та третє місце за довірою посіли приватні фонди та фармацевтичні компанії, які спеціалізуються на випуску медикаментів, що зменшують залежність від нікотину, відповідно. І, нарешті, четверте, – реклама самих тютюнових компаній.

Дослідники проаналізували змінні реакції аудиторії, такі, як намір кинути курити, невдалі спроби відмовитися від цієї звички та бажання продовжити курити.  І з’ясувалося, що бажання кинути курити найчастіше виникає у людей, які живуть в регіоні, на каналах місцевого телебачення котрого частіше демонструють антитютюнову рекламу. Цікаво також те, що якість та переконливість цієї реклами не має жодного значення для глядачів. Натомість, головним параметром тут є частота показів.

«Ми з’ясували, що для глядачів немає жодного значення, що ви говорите, переконуючи їх кинути курити. Головне, щоб ви говорили дуже багато», – зауважує старший науковий співробітник чиказького інституту Шеррі Емері (Sherry Emery).

Джерело: The News Medical

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
advertolog.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду