На вінницькому фестивалі соціальної реклами переміг антитютюновий постер

00:00,
23 Травня 2013
581

На вінницькому фестивалі соціальної реклами переміг антитютюновий постер

00:00,
23 Травня 2013
581
На вінницькому фестивалі соціальної реклами переміг антитютюновий постер
Автори:
Протягом року він висітиме на біл-бордах у Вінницькій області.

Цього року фестиваль «Проблеми вирішує молодь!» відбувся вперше і зібрав близько 40 учасників. Вони надсилали роботи на одну із запропонованих тем – «Залежності молодих людей», «Проблема працевлаштування серед молоді» та «Сім’я 21 сторіччя». Журі обирало переможців у чотирьох номінаціях – кращий відеоролик, аудіоролик, зовнішня реклама та ідея соціальної реклами.

Власне, переможцем номінації «Краща зовнішня реклама» стала студентка Вінницького інституту Мар’яна Новіцька з серією антитютюнових плакатів.

Джерело: www.myvin.com.ua

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
vk.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду