На грузинськький канал «Имеди» подали до суду за програму про одностатеві шлюби

00:00,
9 Квітня 2012
1019

На грузинськький канал «Имеди» подали до суду за програму про одностатеві шлюби

00:00,
9 Квітня 2012
1019
На грузинськький канал «Имеди» подали до суду за програму про одностатеві шлюби
Позов стосується програми «100 градусов по Цельсию» від 30 березня, у якій обговорювалося питання одностатевих шлюбів і сурогатних матерів для таких пар, повідомляє видання «Взгляд».

У позові, поданому доктором права, професором, адвокатом Ніно Нішніанідзе, стверджується, що «пропаганда аморальної поведінки і розпусти завдала шкоди традиціям грузинської сімʼї».

«За законом у шлюб в Грузії можуть вступати тільки чоловіки і жінки, це конституційна норма − отже, порушено Конституцію», − заявила Нішніанідзе.

Адвокат вважає, що подібна програма фактично є частиною ідеологічної підготовки до дозволу у країні одностатевих шлюбів.

У інтервʼю газеті «Асавал-дасавалі» Нішніанідзе заявила, що вимагає від каналу дати висловитися фахівцям, котрі мають протилежну думку, крім того, канал повинен вибачитися перед громадськістю.

Керівництво «Имеди» поки що не прокоментувало цю ситуацію.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
ФиМ
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду