Адміністрація Facebook заблокувала сторінки FEMEN за порнографію

00:00,
25 Червня 2013
878

Адміністрація Facebook заблокувала сторінки FEMEN за порнографію

00:00,
25 Червня 2013
878
Адміністрація Facebook заблокувала сторінки FEMEN за порнографію
Сторінки руху FEMEN у Facebook були заблоковані адміністрацією ресурсу. Про це 24 червня повідомляється на сайті FEMEN.

Facebook заблокував 23 червня основну сторінку FEMEN, а за день до цього – сторінку французького представництва руху. У якості причини блокування адміністрація соцмережі вказала наявність матеріалів порнографічного змісту і пропаганду проституції.

У FEMEN заявили, що оскаржили блокування своїх сторінок. До повідомлення організації додається скрішот адміністратора Facebook-сторінки, з якого видно, що сторінка вилучена із загального доступу, а у випадку відхилення скарги буде повністю заблокована.

«Рух FEMEN оскаржив закриття своїх сторінок і просить компанію Facebook розібратися в інциденті, і якомога скоріше повернути жіночій революції її основний рупор! Цукерберг, FEMEN – не порнографія!» – заявлено у повідомленні організації.

Предстаниці FEMEN вважають блокування сторінок руху «логічним продовженням інтернет-війни, розв’язаної проти FEMEN різноманітними реакційними групами: від європейських фашистів і пост-радянських диктатур до ісламських фундаменталістів».

Загальна аудиторія заблокованих Facebook-сторінок, відзначається у зверненні FEMEN, складала близько 170 тис. користувачів.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: The Huffington Post.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду