Російські борці з педофілією вимагають від МВС звернути увагу на ВКонтакте

00:00,
17 Липня 2012
958

Російські борці з педофілією вимагають від МВС звернути увагу на ВКонтакте

00:00,
17 Липня 2012
958
Російські борці з педофілією вимагають від МВС звернути увагу на ВКонтакте
Представники руху «Охотники за головами» адресували міністру російського МВС Володимиру Колокольцеву звернення, у якому вимагається притягнути керівництво ВКонтакте до відповідальності у зв’язку з наявністю у соцмережі контенту з ознаками дитячої порнографії, повідомляють «Известия».

За словами представників руху, котрий спеціалізується на боротьбі з педофілією, ВКонтакте, по суті, є величезним сховищем порнографічного відео – зокрема, відео, у якому знімаються неповнолітні.

При цьому, згідно з підрахунками активістів руху, у ВКонтакте зараз зареєстровано більше 11 млн. підлітків.

«Факт наявності дитячої порнографії на ресурсі не спростовує навіть її генеральний директор Павло Дуров. Адміністрація ВКонтакте цілеспрямовано надає платформи свого ресурсу для розміщення порнографії і готова не видаляти, а лише вилучати таку інформацію із результатів пошуку.

Такі дії порушують норми статті №4 «Закону про ЗМІ» – «Неприпустимість зловживання свободою масової інформації», – наголошує у заяві один з лідерів руху Сергій Жук, котрий направив 17 липня до приймальні МВС заяву від імені руху.

У заяві висловлюється прохання перевірити, чи мають місце звинувачення руху – і у випадку їх підтвердження обмежити доступ громадян РФ до ВКонтакте до того моменту, поки адміністрація сервісу не видалить вказаний контент.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Vkontaktehit
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду