У Латвії призупинили трансляцію телеканалу «Россия РТР» через антиукраїнську пропаганду

00:00,
7 Квітня 2014
1452

У Латвії призупинили трансляцію телеканалу «Россия РТР» через антиукраїнську пропаганду

00:00,
7 Квітня 2014
1452
У Латвії призупинили трансляцію телеканалу «Россия РТР» через антиукраїнську пропаганду
У Латвії набуло чинності рішення національного регулятора діяльності теле- та радіо ретрансляторів про обмеження мовлення телеканалу «Россия РТР» на три місяці. Причиною стало розповсюдження каналом необ’єктивної інформації про ситуацію в Україні. Про це повідомляє rus.delfi.lv.

Національна рада електронних ЗМІ Латвії  проаналізувала зміст ефіру «Россия РТР» з 2 по 17 березня і виявила низку порушень законодавства. Відомство також пояснило, що в матеріалах про ситуацію в Україні телеканал поширює необ’єктивну інформацію, що містить ознаки військової пропаганди.

Оцінку сюжетів «Россия РТР» зробила також Поліція безпеки, вказавши, що події в передачах телеканалу відображаються вкрай тенденційно,  із виправданням агресії проти суверенної держави (при тому що такі дії засудила більшість демократичних країн світу).

За словами члена Ради електронних ЗМІ Латвії Дайніса М’яртанса, він подивився дискусійні передачі цього російського каналу і побачив, що там виражається лише одна точка зору. Разом з тим він визнав, що таке рішення латвійського регулятора навряд чи спричинить зміну передач телеканалу. На запитання, що буде через три місяці, чиновник відповів, що поки що це невідомо, однак зміст передач каналу буде відслідковуватися.

Раніше Україна заборонила мовлення чотирьох російських телеканалів. У Литві призупинили ретрансляцію двох каналів Російської Федерації.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
trassae95.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду