Американські серіали сприяють відмові арабської молоді від ідей джихада

00:00,
15 Грудня 2010
1294

Американські серіали сприяють відмові арабської молоді від ідей джихада

00:00,
15 Грудня 2010
1294
Американські серіали сприяють відмові арабської молоді від ідей джихада
Показ американських серіалів, таких як «Відчайдушні домогосподарки» і «Друзі», по супутниковому телебаченню сприяє відмові молоді в арабських країнах від ідей джихада більше, ніж спеціальна пропаганда, пише Guardian.

 

Інтерес до американського кінематографа й телевізійних шоу збільшується разом із зростанням інтересу арабської молоді до зовнішнього світу, стверджується в документах, опублікованих Wikileaks.

 

Серіали, яким складно пройти цензуру в Саудівській Аравії, однак демонструються на каналі MBC 4 як частина «війни ідей» проти екстремізму, і це, як повідомили американських дипломатів інформатори в Джидді, діє краще, ніж сотні мільйонів доларів американського уряду, витрачені на пропаганду.

 

Головний пропагандистський інструмент Вашингтона – новинний телевізійний канал al-Hurra, який транслює тривалі інтерв'ю з американськими політичними діячами, включаючи Джорджа Буша, відповідно до одного зі звітів коштував американським платникам податків близько $500 млн.

 

На думку дипломатів, пише Wikileaks, чарівність акторів, таких як Єва Лонгорія, Дженіфер Еністон і Девід Швіммер у справі пропаганди виявилася набагато эффективнішою, аніж al-Hurra. Підлітки  прагнуть не пропустити чергову серію улюбленого серіалу, бо їм ніколи втілювати в життя ідеї джихада.

 

Медіаграмотність за матеріалами  rb.ru

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2025 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду