ABC News вважає, що мала отримати Пулітцерівську премію разом Центром громадської чесності

00:00,
16 Квітня 2014
1431

ABC News вважає, що мала отримати Пулітцерівську премію разом Центром громадської чесності

00:00,
16 Квітня 2014
1431
ABC News вважає, що мала отримати Пулітцерівську премію разом Центром громадської чесності
Президент ABC News Бен Шервуд (Ben Sherwood)  надіслав листа виконавчому директору Центру громадської чесності (The Center for Public Integrity, CPI) Вільяму Базенбергу (WIlliam Buzenberg), в якому  просить розділити Пулітцерівську премію за журналістське розслідування Кріса Гембі (Chris Hamby). Про це повідомляє видання poynter.org.

Цього тижня представника Центру громадської чесності Кріса Гембі нагородили Пулітцерівською премією за розслідування про махінації лікарів та юристів щодо шахтарів, які страждають на «чорну хворобу» легень. Над ним журналіст працював цілий рік, частково разом із ABC News.

Бен Шервуд висловив незадоволення, що Центр громадської чесності вважає ABC лише мегафоном для роботи Кріса Гембі.  На його думку, нагороду необхідно розділити із журналістом ABC Браяном Россом (Brian Ross) та  продюсером Метом Моском (Matt Mosk).

Керівник ABC News пише, що ABC та CPI цілий рік працювали як рівноцінні партнери у розслідуванні. Однак в номінаційному листі на Пулітцерівську премію CPI вказав таке: «Центр поділився своїми даними із розслідувальним відділом ABC News. Їхні ефіри допомогли нам отримати більшу аудиторію. ABC створила 10-хвилинний сюжет у програмі Nightline, сфокусований на частині Джона Хопкінса, що базувалася на роботі Цетру,  а також подала у вечірньому ефірі другу частину публікації Центру».

Бен Шервуд зазначає, що в номінаційному листі CPI оминається внесок, який зробили журналісти ABC. На його думку Центр громадської чесності самостійно, без допомоги ABC, не зміг би отримати цю нагороду. 
 

14 березня у Нью-Йорку назвали імена лауреатів Пулітцерівської премії – найпрестижнішої нагороди США у сфері журналістики.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
abcnews.go.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду