ms.detector.media
Юлія Поліковська
28.11.2023 15:48
Для студентів-журналістів запланували вебінари з медіаграмотності та протидії російській пропаганді
Для студентів-журналістів запланували вебінари з медіаграмотності та протидії російській пропаганді
Безкоштовні вебінари проходитимуть наприкінці листопада та в грудні.

Академія української преси оголосила для студентів, які обрали журналістський фах, можливість безкоштовно пройти дводенний вебінар з медіаграмотності, розвитку критичного мислення та опірності до ворожої російської пропаганди «Якщо ти знаєш — маєш розуміти!». Вебінари стартують 29 листопада.

«Ми в Академії української преси вважаємо, що саме сьогодні, під час війни, люди повинні вкрай обережно ставитися до інформації, яку споживають. Адже маніпуляції і пропаганда з боку ворога теж є зброєю, яку він використовує для досягнення своїх ганебних цілей, зазначено в анотації освітнього заходу.  Як ефективно цьому протистояти на нашому інформаційному фронті? Відповідь очевидна — розвивати критичне мислення! Кожен повинен стати медіаобережним і медіаграмотним».

Вестимуть вебінари, присвячені темам медіаграмотності, формуванню критичного мислення у споживанні та розповсюдженні інформації, протидії кремлівській пропаганді, медіаекспертка, докторка педагогічних наук, завідувачка кафедри соціальних комунікацій Маріупольського державного університету Тетяна Іванова та медіатренер, журналіст, викладач КНУ імені Тараса Шевченка Андрій Юричко.

Тренери підготували для студентів інтерактивний формат: через участь у ділових іграх та рефлексивних експериментах учасники самі зможуть формувати свій медіаграмотний світогляд та настанови роботи з інформацією.

Долучитися до тренінгів у форматі вебінарів можна 29-30 листопада, 6-7 грудня та 14-15 грудня. Для цього необхідно попередньо зареєструватися за посиланням.

Нагадаємо, Центр інформації та документації НАТО  спільно з Центром стратегічних комунікацій StratCom Ukraine розробили онлайн-гру «Хайп проти Правди», яка допомагає покращити вміння відрізняти фейки та маніпуляції від правдивої інформації. Її вже протестували студенти профільних спеціальностей у Києві та Львові.

На фото — анонс вебінару для студентів-журналістів

Фото: АУП / фейсбук

ms.detector.media