New York Times опублікувала повний список людей, яких Дональд Трамп образив у Twitter

Sree Sreenivasan, Twitter

Список був оприлюднений і в онлайн-версії, і в друкованій, при чому в останній він зайняв дві сторінки газети. New York Times вперше опублікувала цей список в січні 2016 року на своєму сайті і продовжила постійно оновлювати його.

В списку є і сама газета New York Times, яку республіканський кандидат у президенти назвав «дуже огидною», «занепадаючою», «газетою, яка пише лише неправдиве лайно». Серед інших медіа, яких Дональд Трамп образив у Twitter - Politico, Wall Street Journal, USA Today, Vanity Fair, The Washington Post, The Weekly Standard. 

Дісталось від Трампа і політикам, при чому як від демократичної, так і від республіканської партії. До списку увійшли Білл та Гілларі Клінтон, Барак Обама, Тім Кейн (сенатор США), Деббі Вассерман Шульц (Голова Національного комітету Демократичної партії), Джордж Буш, Джон Маккейн (сенатор США), Мітт Ромні.

Нещодавно президент США Барак Обама знявся в рубриці шоу Джиммі Кіммела Mean Tweets. В цій частині шоу різні знаменитості читають неприємні твіти про себе. Один із твітів, які зачитав у студії Обама надійшов від Дональда Трампа. В ньому йшлося: «Можливо, Барак Обама увійде в історію як найгірший президент США». Обама відповів мільярдерові: «Правда? Що ж, принаймні я ввійду в історію як президент».

Також Дональд Трамп звинувачує медіа у своїх низьких рейтингах. Наприкінці літа під час однієї із зустрічей в межах кампанії він заявив, звертаючись до натовпу прихильників: «Я борюся не тільки проти шахрайки Гілларі (Crooked Hillary), але і проти шахрайських ЗМІ».  Схожий меседж з'явився згодом і в його мікроблозі Twitter : «Якби мерзотні корумповані ЗМІ висвітлювали мене чесно і не викривляли зміст соїх слів, я б випереджував Гілларі на 20%».

comments powered by Disqus