Дем’ян Кудрявцев планує викупити решту частки газети «Ведомости»

interfax.ru

Про це повідомляє газета «Коммерсантъ».

Питання ціни поки що не обговорювалося. Щоправда відомо, що Dow Jones та FT Group вирішили остаточно вийти з бізнесу. Курявцев, володіючи третиною газети (33.3%), має перевагу на викуп решти видання.

Для здійснення угоди у колишнього директора газети «Коммерсантъ» є два-три місяці, допоки у силу не вступить новий закон про іноземців у ЗМІ, згідно з яким іноземні компанії не мають повноважень володіти більше ніж 20% російських ЗМІ.

Ще у квітні Дем’ян Кудрявцев купив 33,3% газети «Ведомости», газету «The Moscow Times» та декілька журналів фінської компанії «Sanoma».

Законопроект про обмеження участі іноземців у російських ЗМІ був ухвалений Держдумою РФ 26 вересня 2015 року, а вже 15 жовтня закон підписав президент РФ Володимир Путін. 

Нагадуємо, що троє депутатів 6 жовтня ввечері внесли в Держдуму проект поправок до закону про ЗМІ і Кодексу про адміністративні правопорушення (КпАП), згідно з яким засоби масової інформації, які отримують фінансування з-за кордону, зобов'язані повідомити про це Роскомнагляд, в іншому випадку вони піддадуться штрафу, а в разі неодноразового порушення будуть закриті.

Як писав MediaSapiens, у Росії новий власник Forbes Олександр Федотов вирішив закрити журнал GEO. В активах «АС Рус медиа» залишаються журнали Forbes та OK!, а також сайти forbes.ru та finanz.ru

comments powered by Disqus