Журнал «Вести. Репортер» закриває друковану версію та переходить в онлайн

Журнал «Вести. Репортер» закриває друковану версію та переходить в онлайн

13:01,
27 Жовтня 2015
4509

Журнал «Вести. Репортер» закриває друковану версію та переходить в онлайн

13:01,
27 Жовтня 2015
4509
Журнал «Вести. Репортер» закриває друковану версію та переходить в онлайн
Журнал «Вести. Репортер» закриває друковану версію та переходить в онлайн
Автори:
Журнал «Вести. Репортер», що видається медіахолдингом «Вести Україна», закриває друковану версію та переходить в онлайн. Про це повідомляє прес-служба медіахолдингу.

Останній друкований номер журналу - № 100 - вийшов 23 жовтня. Найближчим часом «Вести. Репортер» буде повністю інтегрований із сайтом «Вести» vesti-ukr.com.

У медіахолдингу рішення припинити випуск паперового журналу пояснили мінливими потребами аудиторії, а також необхідністю відповідати новим викликам на медіаринку України в умовах активного скорочення дистрибуції преси.

«Ми давно вже бачимо, що в нашій країні є проблеми з мережами дистрибуції і можливістю доставляти щотижневі журнали нашим читачам у потрібний час. Ми, як і багато зарубіжних видань, намагаємося знайти баланс між можливістю зберегти бренд для читачів і водночас оптимізувати витрати на виробництво якісного продукту. На наш погляд, вихід - це перехід видання в онлайн-площину. Наші читачі можуть не боятися: журнал продовжує жити й активно розвиватися, але тільки в онлайн-версії», - прокоментувала глава ради директорів медіахолдингу «Вести Украина» Ольга Семченко.

За повідомленням прес-служби медіахолдингу, онлайн-версію журналу буде оновлено й розширено. Формат журналу залишається колишнім, поміняється лише спосіб донесення до аудиторії. Найпопулярніші рубрики та репортажні матеріали формату лонгрідів будуть представлені на сайті «Вести». Медіахолдинг запевняє, що значна частина редакційного колективу продовжить роботу над випуском онлайн-номерів.

Журнал «Вести. Репортер» виходив із серпня 2013 року. У вересні 2015 року відбувся «апгрейд» видання, яке почало позиціонувати себе як сучасний журнал великого міста.

До речі, у вересні в інтерв’ю виданню «Дуся» тодішній головний редактор «Вести. Репортер» Гліб Простаков відкидав можливість переходу видання в онлайн: «Та якісна репортажна журналіста, до якої ми прагнемо, журналістика на межі літератури, не вміщується в ті стандартні п’ять – максимум шість тисяч знаків статті в інтернеті, які здатний осилити читач. Або це дуже дорогі формати інтернет-контенту – так звані лонгріди в західних ЗМІ, од яких український читач поки не звик… Наш читач звик до того, що він тримає в руках папір, і ось такий журнал недільного читання – з гарними фотографіями, з гарною інфографікою – затребуваний на папері».

Як писав MediaSapiens, у жовтні Гліб Простаков звільнився з журналу «Вести. Репортер». За даними джерел, причиною став тривалий конфлікт з керівництвом холдингу «Вести Україна», а приводом могла стати зміна першої шпальти журналу перед виходом у друк.

Нині обов’язки головреда виконує заступник головреда Владислав Азаров, але видання шукає нового головного редактора.

Нагадаємо, що медіахолдинг «Вести Україна» в минулому мав назву «Мультимедіа інвест груп». Його власником себе раніше називав Ігор Гужва, але, за даними багатьох джерел, інвестором холдингу виступав і виступає колишній міністр доходів і зборів Олександр Клименко.

До складу медіахолдингу входять щоденна безкоштовна газета «Вести», сайт vesti-ukr.com, журнал «Вести. Репортер», «Радио Вести», телеканал UBR і дві телекомпанії, що володіють ліцензіями на цифрове ефірне мовлення в мультиплексі МХ-5 у Києві та Львові.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
vesti-ukr.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду