Помер засновник Playboy Х’ю Хефнер
Про втрату журнал Playboy повідомив на своїй сторінці в Twitter, а також у прес-релізі.
Х’ю Хефнер помер природною смертю 27 вересня у власному маєтку в Лос-Анджелесі, де впродовж багатьох десятиліть відбувалися вечірки журналу Playboy.
Пан Хефнер народився в 1926 році в учительській сім’ї в Чигаго. Працював воєнним кореспондентом під час Другої світової війни. Опісля здобув освіту психолога й працював у журналі Esquire та інших медіа. У 1953 році Хефнер на власні та позичені гроші видав перший номер Playboy з фотографіями оголеної Мерилін Монро.
50-тисячний розійшовся за перший тиждень. За рік тираж журналу зріс від 1 мільйона копій до 7.
За 64 роки свого існування Playboy став найпопулярнішим і найвпливовішим у світі чоловічим журналом. Зараз він виходить у понад 20 країнах світу, а продукти під торговельною маркою компанії приносять щорічний прибуток в 1 мільярд доларів.
«З самого початку Playboy був дещо більшим, аніж просто сторінками із фотографіями красивих жінок. Пан Хефнер застосував прогресивний підхід не лише щодо висвітлення сексуальності та гумору, а й літератури, політики та культури. На сторінках Playboy публікувалися твори Рея Бредбері, Чарльза Б’юмонта, Джона Апдайка, Яна Флемінга, Джозефа Геллера, Габріеля Гарсія Маркеса, Маргарет Етвуд, Джека Керуака та Курта Воннеґута», – нагадує видання.
Журнал також відомий своїми інтерв’ю.
Статки Х’ю Хефнера на момент смерті оцінюється в 50 мільйонів доларів, пише видання COED.
Генеральною директоркою Playboy Enterprises нині є старша донька Х’ю Хефнера Крісті Хефнер, а його син Купер працює головним креативним директором компанії.
«Мій батько прожив виняткове та впливове життя, став піонером медійної та культурної галузей та провідним голосом в багатьох соціальних та мистецьких рухах із захисту свободи слова, громадянських прав та сексуальної революції», – зазначив син видавця Купер Хефнер.
Нагадаємо, у 2015 році Playboy відмовився від публікації фотографій оголених жінок, але згодом повернувся до традиційного формату.
Цьогоріч видання опублікувало 7 своїх старих обкладинок, перезнятих із тими ж моделями, які позували для оригінальних знімків.