Папа Франциск виступив проти фейків

Папа Франциск виступив проти фейків

10:03,
8 Грудня 2016
2044

Папа Франциск виступив проти фейків

10:03,
8 Грудня 2016
2044
Папа Франциск виступив проти фейків
Папа Франциск виступив проти фейків
Автори:
Папа Римський Франциск засудив велику кількість дезінформації в пресі, назвавши її «можливо, найгіршою шкодою, якої можуть завдати ЗМІ»

Про це повідомляє російська служба ВВС.

Понтифік порівняв споживання суспільством фейкових новин зі схильністю до копрофагії (поїдання власних або чужих екскрементів).

«Я думаю, що ЗМІ повинні бути більш зрозумілими, прозорими і не опускатися - вибачте за вираз - до копрофилии, тобто постійного бажання розповідати про скандали і мерзоти, навіть якщо це правда», - сказав Франциск в інтерв'ю бельгійському католицькому виданню Tertio.

За його словами, люди не можуть зробити серйозних висновків щодо тієї чи іншої ситуації, якщо ЗМІ пропонують їм тільки частину правди, а не загальну картину.

Таким чином Понтифік прокоментував невщухаючий скандал із публікацією недостовірних повідомлень у ході виборчої кампанії в США.

Скандал заторкнув і самого Франциска, після того як у соцмережах почали ширитися повідомлення про те, що він нібито підтримував одного з кандидатів.

 Нагадуємо, що у вересні Папа Римський Франциск назвав журналістику, засновану на чутках, одним із різновидів тероризму. ЗМІ, які підсилюють стереотипи в суспільстві або сіють страх перед мігрантами діють деструктивно, заявив Папа, звертаючись до представників італійської гільдії журналістів. 

Папа Римський Франциск, NEO TIME
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду