Британська газета без веб-версії закрилася через два місяці після запуску

Британська газета без веб-версії закрилася через два місяці після запуску

15:53,
6 Травня 2016
2298

Британська газета без веб-версії закрилася через два місяці після запуску

15:53,
6 Травня 2016
2298
Британська газета без веб-версії закрилася через два місяці після запуску
Британська газета без веб-версії закрилася через два місяці після запуску
Автори:
Британське видавництво Trinity Mirror оголосило про закриття газети The New Day через дев'ять тижнів після її запуску.

У п'ятницю, 6 травня, вийшов останній номер газети, повідомляє BBC.

Як говориться в заяві Trinity Mirror: «Хоча The New Day отримала багато схвальних відгуків і вподобань у Facebook, її поширення виявилося нижче наших очікувань. У підсумку ми вирішили закрити газету з 6 травня 2016 року».

Показники читацького попиту опинилися нижче очікуваних. Замість запланованих щоденних продажів у 200 тисяч примірників газети вдавалося збути близько 40 тисяч.

Редактор Елісон Філіпс розповів BBC, що були випробувані всі можливі способи зберегти фінансову життєздатність газети, але добитися цього не вдалося.

Видання виходило під гаслом «Життя коротке, давайте проживемо його добре». Перший випуск The New Day вийшов 22 лютого.

Над газетою працювали 25 співробітників, більшість з них лишиться без робочих місць, частина залишиться в структурах Trinity Mirror.

Видавництво також випускає газети Sunday Mirror, Daily Mirror і Sunday People.

Нагадуємо, що британські The Times та The Sun зазнали громадського осуду через те, що не помістили на своїх перших шпальтах повідомлення про рішення у справі «Гіллсборо».

Передісторія скандалу довкола газет почалась  ще 27 років тому. Мова йде про висвітлення однієї із найтрагічніших подій в історії футболу, яка трапилась у квітні 1989 року на стадіоні «Гіллсборо» під час матчу у Шефілді між командами «Ноттінгем Форест» і «Ліверпуль». В результаті тисняви тоді загинуло 96 вболівальників, 766 зазнали травм.  Трагедія сталась через неправильні дії поліції та  співробітників стадіону, які неналежним чином організували потік вболівальників, через що ті опинились затиснутими з усіх боків огорожею. Постраждалим також невчасно була надана допомога.

26 квітня цього року після тривалих розслідувань обставин справи,  суд вирішив, що 96 вболівальників були вбиті.  Журі присяжних вважає, що відповідальним за смерті людей є шеф поліції, Девід Дакенфилд, який командував загонами поліцейських на матчі.

The Times та The Sun, як і більшість британських видань, присвятили цій справі розлогі матеріали, однак на першу шпальту їх не винесли – таке ігнорування стало причиною обурення читачів.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
BBC
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду