Стривожені Brexit: завтра у Британії вийде друком нова національна газета The New European

Стривожені Brexit: завтра у Британії вийде друком нова національна газета The New European

17:50,
7 Липня 2016
2086

Стривожені Brexit: завтра у Британії вийде друком нова національна газета The New European

17:50,
7 Липня 2016
2086
Стривожені Brexit: завтра у Британії вийде друком нова національна газета The New European
Стривожені Brexit: завтра у Британії вийде друком нова національна газета The New European
Автори:
У Британії компанія Archant Limited запускає нову національну газету, перший номер якої вийде друком 8 липня, а його вартість складе 2 фунти стерлінгів.

Видавець описує її як контекстну газету, котрій знадобилося лише 9 днів з моменту задуму, аби потрапити до газетного кіоску, пише BuzzFeed. Зараз заплановані лише 4 випуски видання: доля кожного наступного буде залежати від зацікавленості читачів.

Так, у компанії Archant кажуть: «Кожен випуск буде «рішенням» аудиторії. Після четвертого номеру щотижневі продажі стануть своєрідними «референдумами» для кожного наступного». 

Така бізнес-модель демонструє, що галузь намагається знайти нову тактику після провалу останньої національної газети, яка закрилася через два місяці після запуску - The New Day (видавництва Trinity Mirror), незважаючи на багатомільйонну телевізійну рекламну кампанію. Вважалося, що вона працює зі збитком у розмірі близько мільйону фунтів на рік. 

Головний контент-менеджер Archant Limited і випусковий редактор The New European Метт Келлі (Matt Kelly) каже: «Ми нині живемо у надзвичайний період у Великій Британії, коли все суспільство перебуває у стані постійної метушні й потрясінь. Я певен, що 48% людей, які проголосували «залишитися», не обслуговуються достатньо добре традиційною пресою, і, гадаю, що існує явна можливість для газети: читати та підтримувати The New European буде за честь».

«Майкл Гоув буде дуже засмучений почути, що ми дуже високо цінуємо експертні знання і маємо одні з накращих мізків у світі у відповідних сферах, які пишуть для нас. І це також політично вільна зона», - додає пан Келлі.

В Archant повідомили, що роздрібна дистрибуція буде зосереджена у Лондоні, Ліверпулі, Манчестері, на півдні Англії, а також в інших районах, де активно голосували за те, аби залишитися в ЄС. 

Серед авторів першого номеру: редактор газети Bild Таніт Кох (Tanit Koch), партнер у британському венчурному фонді LocalGlobe Сол Кляйн (Saul Klein),  екс-редактор видання Zeit Online та колишній цифровий директор The Guardian Вольфганг Блау (Wolfgang Blau), лідер Вестмінстерського політичного лобі для регіональних газет Аннабель Діксон та засновник чоловічого онлайн-видання Loaded та редактор чоловічого журналу GQ Джеймс Браун. 

Метт Келлі наголошує: «Це буде електричний та енергійний мікс контенту - не лише про Brexit, а й про «оспівування» того, чому ми так сильно любимо Європу. Там буде також багато гумору - бог знає, що ми всі могли би використовувати сміх у ці дні». 

«Це не просто ще одна національна газета, це новий тип видавничого продукту. Як контексний видавничий проект це дійсно інноваційний підхід для досягнення нових сегментів аудиторії, що розширює наші вкорінені знання у створенні високоякісного, привабливого контенту в нових сферах», - сказав Вілл Хетем (Will Hattam), головний директор Archant з медіа.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
The Drum News
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду