Журналісти Financial Times протестують проти зменшення пенсійного фонду
Журналісти Financial Times протестують проти зменшення пенсійного фонду
Про це повідомляє британське видання The Guardian.
Протест стане першим подібним страйком за останні три десятиліття.
Нагадаємо, у липні британська компанія Pearson продала газету Financial Times за $1,3 млрд японській компанії Nikkei.
Журналісти стверджують, що новий власник видання хоче забрати у них 4 мільйони фунтів з пенсійного фонду, які підуть на поточні потреби редакції.
«У світлі тупика в переговорах ми підтримуємо позицію профспілки National Union of Journalists про страйк на захист нашої спільної мети. FT повинна виконувати свої зобов'язання із справедливих і еквівалентних умов для всіх після приєднання до Nikkei. Ми розуміємо, що це не виключає подальші переговори або залучення до них ACAS (Британської державної організації, яка спеціалізується на питаннях праці та трудової зайнятості.- MS) на тій підставі, що можлива краща угода», - заявили працівники FT, які є членами Національного союзу журналістів.
Натомість прес-секретар видання заявила, що пропозицією щодо пенсійних виплат «досягається правильний і справедливий баланс для FT і всіх наших співробітників».
«Новий план пенсійних внесків є одним з кращих, які можуть бути запропоновані в будь-якому місці. Він хороший, а в деяких аспектах навіть кращий, ніж попередній для більшості співробітників. А для приблизно 180 співробітників FT Group, постраждалих від змін, на додаток до підтримки всіх пенсійних пільг, які їм нараховувалися попереднім планом, ми пропонуємо 13 мільйонів фунтів цільового фінансування, щоб допомогти впоратися і зменшити вплив на майбутні вигоди», - зазначила вона.
Коли саме відбудеться страйк, поки не повідомляється. Цього місяця делегація представників від FT в National Union of Journalists їздила до Токіо для обговорення з менеджментом Nikkei пенсійних питань.
Нагадаємо, про плани щодо страйку стало відомо ще в листопаді минулого року. Тоді 92% членів профспілки National Union of Journalists проголосували за акцію протесту проти зміни пенсійної політики корпорації Nikkei, у власності якої знаходиться ЗМІ.