Британські газети продовжують втрачати популярність

Британські газети продовжують втрачати популярність

11:41,
8 Грудня 2014
1929

Британські газети продовжують втрачати популярність

11:41,
8 Грудня 2014
1929
Британські газети продовжують втрачати популярність
Британські газети продовжують втрачати популярність
Продажі газет у Великій Британії впали на 9%, проте the Times суперечить цьому низхідному тренду.

Як пише The Guardian, про це свідчать останні дані британського ABC (Audit Bureau of Circulations), яке відстежує купівлю і продаж реклами у пресі.

За даними бюро, у Великій Британії триває продовжуваний спад продажів загальнонаціональних друкованих видань.

Минулого місяця щоденні газети продавали в середньому 7 023 738 копій щодня, натомість в той самий період 2013 року було зафіксовано 7 596 192 проданих примірників. Таким чином, за рік популярність друкованих видань знизилася на 9%. Цікаво при цьому, що продажі газети the Times за останній рік стабілізувалися.

Оцінюючи зниження популярності британської преси медіаексперт Рой Грінслейд (Roy Greenslade) зауважує, що ця ситуація не є неочікуваною. Він прогнозує, що так триватиме і найближчі кілька років.

«В якийсь момент, я думаю, відбудеться різке падіння. Хоча поки що друковані видання та друкована реклама, як і раніше, забезпечують основну частину доходів для більшості видавців», - додає Грінслейд.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: News UK
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду