Засновники злякались популярності Hulu

00:00,
17 Квітня 2011
1545

Засновники злякались популярності Hulu

00:00,
17 Квітня 2011
1545
Засновники злякались популярності Hulu
Зростання аудиторії інтернет-телебачення загрожує аналоговим джерелам їхніх прибутків.

Американське інтернет-телебачення Hulu на третій рік свого існування може пишатися величезною популярністю на ринку США та значними прибутками. Щомісяця на сайт заходять 27 мільйонів користувачів. Одначе засновники ресурсу - медіакорпорації Walt Disney Co., News Corp. and NBCUniversal – не лише не раді, але й всерйоз стурбовані стрімким розвитком свого дитяти, пише Los Angeles Times.

 

Згідно з інформацією газети, засновники мають намір змусити менеджмент компанії змінити економічну модель, за якою перегляд ліцензійного телепродукту є безкоштовним, а джерелом доходу є реклама, й почати брати гроші за перегляд. Адже від початку ці компанії вбачали в Hulu спосіб контролювати легальне безкоштовне поширення їхнього контенту в мережі, одначе зараз стрімке зростання популярності онлайн-перегляду загрожує платному кабельному й супутниковому телебаченню, що є одним із головних джерел їхніх доходів.

 

Менеджмент Hulu наполягає на тому, що нинішня стратегія, що передбачає залучення якомога ширшої аудиторії до безкоштовного перегляду телепрограм, принесе більше грошей – 2011 року виручка компанії становитиме до 500 мільйонів доларів.

 

«Якщо поєднати цю історію із війною рекордингових компаній проти Spotify та голлівудських студій проти найпопулярнішого сервісу відео на замовлення Netflix, маємо тенденцію, - пише Майк Меснік на сайті Techdirt. – Щоразу, як з’являється новий сервіс, спроможний перенести індустрію виробництва розважального контенту в сучасність, індустрія робить усе, щоб знищити курку, яка несе золоті яйця. Для розважальної індустрії найголовніше – контроль, історії успішних компаній лякають їх, бо вони усвідомлюють, що цей контроль утрачають». Справді, попри те, що фільми у Netflix та музика у Spotify поширюються цілком легально, з усіма відрахуваннями, правовласники намагаються знищити ці сервіси – на думку автора, лише через те, що інтернет-компанії «занадто успішні». Великі виробники не розуміють викликів інтернету і не впевнені в тому, що зможуть зберегти монополію на виробництво й поширення розважального контенту (власне, навряд чи їм це вдасться), а отже, єдине, що спадає їм на думку – гальмувати розвиток інтернету.

 

«Медіаграмотність» 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду