Найбільші кіностудії судяться із файлообмінником Megaupload

00:00,
8 Квітня 2014
1071

Найбільші кіностудії судяться із файлообмінником Megaupload

00:00,
8 Квітня 2014
1071
Найбільші кіностудії судяться із файлообмінником Megaupload
Шість найбільших кіностудій подали до суду на файлообмінник Megaupload та його ключових координаторів, у тому числі на засновника Кіма Доткома (Kim Dotcom). Про це повідомляє BBC.

За словами позивачів, сайт та його адміністрація отримувала прибутки через порушення авторських прав.

До 2012 року Megaupload був одним із найбільших файлообмінників, поки його державні органи США. Тоді втрачену вигоду власників авторських прав у зв’язку із діяльністю цього сайту оцінили на суму понад 500 мільйонів доларів.

Засновник Megaupload Кім Дотком заперечував звинувачення на свою адресу, стверджуючи, що сайт виконував функцію сховища інформації.

Натомість позивач Motion Picture Association of America (MPAA) стверджує, що Megaupload по суті був центром незаконної дистрибуції контенту.

За словами представника MPAA Стівена Фабріціо (Steven Fabrizio), адміністрація сайту нагороджувала користувачів, які завантажували найбільш популярний контент. А це у переважній більшості були крадені фільми, телешоу та інший комерційний контент.

У заяві MPAA зазначається, що за всіма розрахунками Megaupload.com був найбільшим у світі сайтом-порушником у сфері креативного контенту.

Щодо засновника ресурсу Кіма Доткома, який проживає в Новій Зеландії, триває судовий процес. США звинувачують Доткома у масових порушеннях авторських прав та домагаються  його екстрадиції.  

Megaupload мав понад 150 мільйонів зареєстрованих користувачів і був одним із найбільш відвідуваних сайтів у світі (посідаючи 13 місце).

У січні 2013 року, через рік після закриття MegaUpload, Кім Дотком започаткував ресурс  Mega, який також дозволяє користувачам завантажувати та поширювати великі файли.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Кім Дотком, ekastartup.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду