Яким буде телебачення 2020 року? Якщо буде

00:00,
20 Квітня 2011
2510

Яким буде телебачення 2020 року? Якщо буде

00:00,
20 Квітня 2011
2510
Яким буде телебачення 2020 року? Якщо буде
Зі смартфоном замість пульта в руках ви сидітимете перед тривимірним ноутбуком і дивитиметесь вибрані фільми з інтернету.

Як ми вже знаємо, передбачення щодо швидкої смерті телебачення виявились надмірними та передчасними. Та все ж технології змінюються, й телебачення, безперечно, не стоятиме на місці. Цікавий прогноз щодо телебачення-2020 з‘явився у блозі The Wrap, який багато пише про події на теле- й кіноринку Сполучених Штатів Америки.

 

Отже, яким буде телебачення за 20 років? Скоріш за все, ніхто не знає, яким воно буде навіть за два роки, зауважує автор блогу Майкл Страуд, одначе професіонали, засновуючись на досвіді й освіті, мають певні передбачення.

 

Все телебачення буде a la Carte. Глядачам набридла система, коли вони платять за канали, які їм не потрібні, й вимагатимуть від операторів лише того, що справді хочуть дивитись. Це висновок Джима Мейнарда, керівника відділу виробництва студії DreamWorks Animation. Кабельним операторам необхідно звернути увагу на те, як споживачі обирають сервіси для свого мобільного – це те, що чекає їх уже в найближчому майбутньому.

 

Пакети не помруть. Зі свого боку, Стефан Шеланскі, віце-президент із програмування Starz Entertainment, вважає, що окремі програми створять повну какофонію на ринку і глядачі просто втратять орієнтацію. Конкуренція окремих шоу та фільмів призведе до падіння цін. Виробникам і дистриб’юторам потрібно якось заробляти – а отже, пакетні продажі залишаться, просто зміняться.

 

Думаєте, це – висока якість? 24 кадри на секунду – реалії 2011 року. А що ви думаєте про 150 або навіть більше кадрів на секунду? Таким буде стандарт 2020-го, впевнений Пітер Люд з Sony Electronics. Готуйтеся побачити кольори, яких ви ще не бачили у своєму житті!

 

3D-телебачення наступає… нібито. Технологія тривимірного телебачення покращиться. З’явиться більше 3D+контенту, одначе споживачі будуть дуже перебірливими, коли справа дійде до 3D-окулярів. Спорт - так, ток-шоу – ні. Технологія тривимірного телебачення буде повсюди, але так і не стане доступною для кожного гаманця, а отже й панівною. Цікаво, що 3D-телебачення розкручуватимуться завдяки кіно та мобільним пристроям. На мобільних телефонах, планшетах і ноутбуках тривимірний ефект з’явиться вже найближчим часом.

 

Підключення до інтернету. Телевізор із виходом із мережу стане нормою. Глядачі купуватимуть кіно в інтернеті й дивитимуться відео з YouTube на телеекрані. Не виключено, що підключення розрізнятимуться за швидкістю, а отже, й ціною, і вам знадобиться дорожче підключення, щоб дивитись новий бойовик. Телебачення вимагатиме ще більших швидкостей від широкосмугового інтернету, адже 3D-відео матиме більшу кількість кадрів на секунду.

 

Замість пультів – тач-пристрої. Ви керуватимете телевізором дистанційно за допомогою свого смартфона чи планшета. Ми надсилатимемо твіти та смс під час перегляду програм… Власне, ми вже це робимо.

 

«Медіаграмотність» 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
static.arstechnica.net
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду