Фейсбук запровадив нову функцію – «надіслати» контент

00:00,
26 Квітня 2011
1648

Фейсбук запровадив нову функцію – «надіслати» контент

00:00,
26 Квітня 2011
1648
Фейсбук запровадив нову функцію – «надіслати» контент
Популярні інформаційні онлайн-видання вже встановлюють у себе кнопку адресного поширення посилань.

Відсвяткувавши річницю кнопки like, соціальна мережа Фейсбук запропонувала своїм користувачам нову функцію – send (надіслати). За її допомогою можна відправити цікавий лінк безпосередньо до скриньок ваших друзів. Оголошення про запровадження нової функції з’явилось у блозі розробників соцмережі.

 

Новизна цього способу поширення та обміну контентом полягає в можливості обрати отримувачів інформації індивідуально. Кнопка like інформувала всіх ваших друзів про те, що певний контент вас зацікавив, і відповідне посилання з’являлось у їхніх стрічках новин. Одначе це не гарантувало, що ваше посилання справді побачать усі – або ж ті, з ким вам особливо важливо поділитись інформацією. Адже, як добре відомо користувачам фейсбука, френдстрічка у багатьох наповнена «під зав’язку», і вони вимушені читати лише top news.

 

Із кнопкою send, яку вже можна побачити на сторінках популярних інформаційних видань, зокрема The Wall Street Journal, The Washington Post та The Huffington Post, користувачі фейсбука отримають упевненість у тому, що відправлена інформація потрапить до того, кому ми її відправляємо: у скриньку повідомлень у фейсбуку або у вигляді електронного листа – у поштову скриньку. Є можливість надіслати лінк читачам певної ФБ-групи. Як установити цю кнопку на свій сайт, читайте тут. Хочеться сподіватись, що користувачі соціальної мережі не зловживатимуть новою функцією і надсилатимуть справді цінну інформацію тим, кого вона може зацікавити. Адже мета новації - зробити обмін контентом більш приватним, а не порушувати приватність, заспамлюючи скриньку посиланнями.

 

«Медіаграмотність» 

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
huffingtonpost.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду