Що чекає на Skype? Інтеграція

00:00,
11 Травня 2011
890

Що чекає на Skype? Інтеграція

00:00,
11 Травня 2011
890
Що чекає на Skype? Інтеграція
Популярний месенджер буде інтегрований у пристрої та комунікаційні платформи Windows.

Прогнози підтвердились: корпорація Microsoft справді купує Skype навіть за більшу суму, аніж передбачалося – 8,5 мільярдів доларів США. Гроші відійдуть групі інвесторів Silver Lake, що придбала контрольний пакет Skype 2009 року. Угоду було схвалено керівництвом обох компаній, і вона має бути закрита до кінця року.

 

Тепер мільйони користувачів сервісу стурбовані тим, що чекає на нього в майбутньому. Чи доведеться тепер усім платити за послуги (зараз із 650 мільйонів зареєстрованих і 170 мільйонів активних користувачів Skype платять лише 9 млн)? Компанія виступила з роз’ясненням: на сервіс чекає інтеграція у продукти Microsoft.

 

Як зазначено в офіційному блозі Skype, наслідком угоди має бути розширення доступності відео- та голосового чату, а також поява нових можливостей отримання доходів від сервісу. Вочевидь ідеться про інтеграцію комунікаційних сервісів Skype у вже наявні продукти Microsoft. Йдеться про такі комунікаційні платформи, як Lync, Outlook, Messenger, Hotmail та Xbox LIVE, пристрої Windows Phone, Хbox і Kinect.

 

Водночас компанія заспокоює користувачів інших платформ: Skype не стане виключно майкрософтівським сервісом і буде доступним надалі. Одначе мегакорпорація поглине люксембурзьку компанію, і Skype стане підрозділом у складі Microsoft (Microsoft Skype Division). Підрозділ очолюватиме нинішній гендиректор Skype Тоні Бейтс, який безпосередньо підпорядковуватиметься генеральному директорові Microsoft Стіву Беллмеру. 

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду