Microsoft випустила версію Skype для браузерів

Microsoft випустила версію Skype для браузерів

10:30,
18 Червня 2015
2417

Microsoft випустила версію Skype для браузерів

10:30,
18 Червня 2015
2417
Microsoft випустила версію Skype для браузерів
Microsoft випустила версію Skype для браузерів
Автори:
Компанія Microsoft випустила веб-версію Skype, що дозволяє користуватися програмою, не завантажуючи її на пристрій. Версія дозволяє обмінюватися повідомленнями, а також здійснювати голосові і відеодзвінки.

Про це повідомляється в офіційному блозі компанії.

Веб-версією можна скористатися через сайт web.skype.com.

Нині продукт запустили в бета-режимі, а тому деякі функції поки залишаються недоступними.

Версія дозволяє обмінюватися повідомленнями, а також здійснювати голосові та відео дзвінки.

Однак для реалізації дзвінків потрібно встановити відповідний плагін для браузера. Крім цього дзвінки на мобільні та стаціонарні номери і опція створення аудіо - та відеоконференцій поки недоступні. Також зараз з веб-версії Skype не можна видалити вибраний контакт або змінити налаштування звуку.

Для того, щоб увійти, необхідно ввести логін і пароль, після чого відбудеться синхронізація збережених контактів і розмов. У компанії підкреслюють, що продукт може стати в нагоді в громадських місцях або готелях, де на комп'ютери не встановлений Skype.

Програма доступна на 13-ти мовах, включаючи російську. Веб-версія Skype працює у браузерах: Internet Explorer від 10-ї версії, Chrome від 43.0 і вище, Firefox — від версії 38.0, а також Safari 6 і більш пізні.

 Водночас на Chromebook і Linux працює тільки обмін повідомленнями. 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
community.skype.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду