Канадську CBC очікує скорочення бюджету

00:00,
25 Липня 2011
1533

Канадську CBC очікує скорочення бюджету

00:00,
25 Липня 2011
1533
Канадську CBC очікує скорочення бюджету
Канадську медіакорпорацію CBC може очікувати скорочення фінансування від федерального уряду на 5% – з метою допомогти державі подолати дефіцит бюджету.  

Таку заяву зробив міністр спадщини Канади Джеймс Мур (James Moore) у своєму першому розгорнутому  інтерв’ю після перемоги правлячої партії консерваторів на виборах у травні цього року.

 

«Розмови про те, що CBC не може скоротити свої втрати на 5% задля сприяння розвитку економіки держави –  це несерйозно», – відзначив він.

 


Уряд намагається заощадити хоча б $4 млрд. щорічно, щоб ліквідувати дефіцит бюджету до 2015 року. Тому 67 державних установ і відомств отримали завдання скласти плани скорочення своїх витрат на 5% та 10%.

 

Джеймс Мур також повідомив, що зустрічався з керівництвом CBC –  і вони запевнили його у своїй готовності до співпраці.


За матеріалами The Globe and Mail

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду