Олександр Лебедєв відмовився від зарубіжних випусків The Independent

00:00,
5 Жовтня 2011
1295

Олександр Лебедєв відмовився від зарубіжних випусків The Independent

00:00,
5 Жовтня 2011
1295
Олександр Лебедєв відмовився від зарубіжних випусків The Independent
Видавець Олександр Лебедєв відмовився від друку закордонних випусків британської The Independent, посилаючись на скорочення витрат видання.

За даними британського бюро з аудиту накладів видань Audit Bureau of Circulations figures (ABC), у серпні загальний наклад The Independent складав   180,470   копій, при цьому наклад зарубіжних випусків23,558 копій.

Раніше видавничий будинок Guardian News & Media (GNM) також відмовився від випуску закордонних версій Guardian із накладом у 19 тис. копій та The Observer з накладом 18 тис. копій.

Видавці The Times та The Daily Telegraph поки що продовжують випускати закордонні версії своїх газет, наклади яких складали у серпні 33,265 та 24,936 копій відповідно.

Нагадаємо, що власник російських ЗМІ у 2009-2010 роках придбав збиткові газети  The Evening Standard та The Independent, зокрема остання вартувала йому символічний 1 фунт стерлінгів.

За матеріалами MediaWeek

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
The Independent
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду