Блогер Антон Носік повернуся до керівництва LiveJournal Russia

00:00,
16 Листопада 2011
1276

Блогер Антон Носік повернуся до керівництва LiveJournal Russia

00:00,
16 Листопада 2011
1276
Блогер Антон Носік повернуся до керівництва LiveJournal Russia
У холдингу SUP Media, який володіє ексклюзивними правами на LiveJournal Russia, відбулися кадрові зміни. Керівником LiveJournal Russia стане Ілля Дронов, а відомий діяч рунету Антон Носік обійме посаду медіадиректора SUP Media.

Відомий діяч рунету, Антон Носік, який веде надзвичайно популярний блог dolboeb, повернувся до керівництва LiveJournal Russia.

Про кадрові зміни холдинг SUP Media, якому належать ексклюзивні права на представництво бренду LiveJounal у Росії, повідомив на своєму офіційному сайті.

На посаду керівника LiveJournal Russia призначено Іллю Дронова, а Носік обійматиме посаду медіадиректора SUP Media.

Міжнародний інтернет-холдинг SUP Media спеціалізується на інформаційних та цифрових технологіях і входить у ТОП-5 холдингів рунету за критерієм охоплення аудиторії.

Ілля Дронов народився 1982 року, має більше ніж 10-річний досвід роботи в інтернет-індустрії. Дронов прийшов у SUP Media у лютому 2007 року на посаду спеціаліста з інтерфейсів, з травня 2008-го року – креативний директор, з вересня 2008-го – директор з розвитку продуктів.

Антон Носік народився 1966 року. Відомий діяч рунету, журналіст і стартап-менеджер, один з першийх російськомовних користувачів LiveJournal. Носік створив, зокрема, такі сайти як bfm.ru, Газета.Ru, Lenta.Ru, NEWSru.com і Коммерсантъ ТВ. З 2006 по 2008 рік керував службою блогів SUP Media, з 2008 по 2009 – головний редактор порталу ділових новин bfm.ru, з 2009 по 2011 – шеф-редактор bfm.ru.

Нова посада Носіка передбачає координацію розвитку медійних проектів холдингу, включно з LiveJournal. Ілля Дронов відповідатиме за технічний і стратегічний розвиток сервісу, а також питання маркетингу і монетизації ресурсів LiveJournal.

«LiveJournal вступає у нову фазу розвитку, і протягом наступного року нам належить зробити масштабну та цікаву роботу з поліпшення продуктів, а також зі збільшення аудиторії сервісу і подальшого розвитку послуг, які будуть доступні користувачам. Ми впевнені, що досвід Антона, ентузіазм Іллі та їх спільна діяльність на нових посадах принесуть позитивні результати для нашої компанії», – прокоментувала кадрові зміни президент SUP Media Аннеліз ван ден Бельт.

Джерело SUP Media

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Антон Носік / AdME.ru
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду