Adweek оприлюднив рейтинг найвпливовіших медіабрендів 2011 року

00:00,
6 Грудня 2011
750

Adweek оприлюднив рейтинг найвпливовіших медіабрендів 2011 року

00:00,
6 Грудня 2011
750
Adweek оприлюднив рейтинг найвпливовіших медіабрендів 2011 року
Портал Adweek оприлюднив рейтинг найбільш впливових медіа цього року The Hot List 2011, до якого увійшли газети, журнали, телеканали, інтернет-бренди та hi-tech-гіганти.

Найвпливовішим журналом року за версією Adweek став Time. Як відзначила команда Adweek, у час боротьби інформаційно-аналітичних тижневиків за власну доречність, Time спромігся продемонструвати розширення читацької аудиторії. Читачі Adweek погодилися, що саме Time гідний називатися виданням року.

Також у категорії найкращих журналів було відзначено, зокрема, успішний медіабренд Men’s Health, журнал Vogue, чиє домінування у fashiоn-сфері залишається беззаперечним, та бізнес-видання Bloomberg Businessweek.

Газетою року стало фінансово успішне у аспекті різних видів підписки видання The New York Times. Крім NYT команда Adweek відзначила газету Star Tribune, яку було визнано кращим регіональним виданням.

Вибором року у інтернет-сфері став Facebook. Крім соціальної мережі було відзначено, зокрема, геймерську компанію Zynga, Google визнано кращим пошуковиком, а Apple – кращим розробником гаджетів.

За матеріалами Adweek

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Adweek
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду