Чому нас френдять і видаляють з френдів у Facebook [дослідження]

00:00,
24 Грудня 2011
1276

Чому нас френдять і видаляють з френдів у Facebook [дослідження]

00:00,
24 Грудня 2011
1276
Чому нас френдять і видаляють з френдів у Facebook [дослідження]
NM Incite у партнерстві з Nielsen McKinsey company склали ТОП-11 причин, з яких користувачі видаляють інших користувачів з френдів, а також назвала основні причини, з яких нас френдять.

Дослідження компанії NM Incite у партнерстві з Nielsen McKinsey company продемонструвало, що найбільш вагомою причиною, через яку користувачі соціальних мережа видаляють когось із френдів, є агресивні коментарі. 55% користувачів Facebook видаляють френдів з цієї причини.

Також Facebook-юзери, згідно дослідження, зрештою видаляють френдів коли: не знають іх достатньо добре (41%), коли друзі постять депресивні коментарі (23%), або за коментарi політичного характеру (14%).

«Етикет Facebook також грає певну роль. Якщо ви публікуєте дописи надто часто, якщо у вас надто мало, або надто багато френдів – на це користувачі Facebook звертають увагу», – відзначають аналітики NM Incite у звіті, додаючи, що середньостатистичний користувач Facebook дружить із 130-ма людьми.

82% користувачів Facebook зауважили, що знати когось особисто є для них головною причиною зафрендити людину. Серед інших причин, з яких користувачі френдять одне одного, фігурують спільні друзі, партнерські знайомства на роботі та сексуальна привабливість потенційного френда.

І, насамкінець, ТОП-11 причин видалення френдів користувачами Facebook від NM Incite:

1. Агресивні коментарі – 55%

2. Недостатньо добре знаю цю людину – 41%

3. Спроби щось мені продати – 39%

4. Депресивні коментарі – 23%

5. Недостатня взаємодія – 20%

6. Політичні коментарі – 16%

7. Розлучення або розставання – 11%

8. Не люблю його френдів – 8%

9. Пише пости надто часто – 6%

10. У нього надто багато френдів – 6%

11. Пише пости надто рідко – 3%

За матеріалами Dawn

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Reface Me
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду