Користувачі проводять у Google+ всього 3 хвилини на місяць

00:00,
28 Лютого 2012
925

Користувачі проводять у Google+ всього 3 хвилини на місяць

00:00,
28 Лютого 2012
925
Користувачі проводять у Google+ всього 3 хвилини на місяць
The Wall Street Journal називає Google+ «містом-привидом»: користувачів багато (ми пам’ятаємо, як Ларрі Пейдж озвучив нещодавно цифру у 90 млн.), але їх діяльності у соцмережі мало.

90 млн. користувачів з моменту запуску у червні минулого року – показник хороший, але ці цифри не відображають реальної популярності Google+, пише Thе Wall Street Journal.

«Виявляється, Google+ – це своєрідне місто-привид, у порівнянні із своїм конкурентом Facebook, який готується до первинного публічного розміщення своїх акцій. Останні дані дослідницької компанії ComScore ілюструють: користувачі реєструються у Google+, але потім їхня активність у соцмережі незначна», – відзначає видання.

Згідно інформації від ComScore, у період з вересня минулого року до січня користувачі соцмедіа витрачали на Google+ близько 3 хвилин на місяць – у той час, як Facebook приділялося 6-7 годин на місяць.

Втім, представник Google Бредлі Горовіц (Bradley Horowitz) заявив, що дані ComScore суттєво відрізняються (у менший бік, звісно) від внутрішніх даних Google. Однак саму внутрішню статистику Google Горовіц озвучити відмовився.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
The Wall Street Journal
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду