Після введення відкритої реєстрації відвідуваність Google+ зросла на 1269%

00:00,
28 Вересня 2011
1360

Після введення відкритої реєстрації відвідуваність Google+ зросла на 1269%

00:00,
28 Вересня 2011
1360
Після введення відкритої реєстрації відвідуваність Google+ зросла на 1269%
Дослідницька компанія Experian Hitwise проаналізувала дані стосовно відвідуваності соціальної мережі Google+ з моменту введення адміністрацією сервісу 17 вересня відкритої реєстрації. Наведені у звіті цифри вражають.

Приріст відвідуваності соціальної мережі Google+ з моменту введення відкритої реєстрації 17 вересня до 24 вересня склав 1269%.

 

Нагадаємо, до цього зареєструвати акаунт можна було лише отримавши запрошення від вже зареєстрованого користувача.

 

Крім того, за вказаний тиждень Google+ перемістилася у рейтингу найбільш відвідуваних соціальних медіа та сайтів від Experian Hitwise з 54-го на 8-ме місце. Перші сім місць у цьому рейтингу займають: Facebook, YouTube, Twitter, Yahoo Answers, Tagged, LinkedIn та MySpace.

 

Джерело Experian Hitwise

 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
G+
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду