ЖЖ не працював сьогодні через проблеми з боку свого провайдера

00:00,
9 Лютого 2012
1263

ЖЖ не працював сьогодні через проблеми з боку свого провайдера

00:00,
9 Лютого 2012
1263
ЖЖ не працював сьогодні через проблеми з боку свого провайдера
LiveJournal був недоступний сьогодні через технічні проблеми з боку інтернет-провайдера, який обслуговує ресурс, повідомив керівник LiveJourna Russia Ілля Дронов у своєму Twitter.

«Це були проблеми з маршрутизацією з боку одного з наших ISP [(Internet service provider – MS], оскільки вони щось там у себе накрутили», – написав Дронов.

Як повідомляє РІА «Новости», ЖЖ був недоступний для користувачів з Росії, України та Європи приблизно з 11.30 за київським часом (13.30 за московським часом).

Протягом минулого року LiveJournal неодноразово піддавався DDoS-атакам, однак частина технічних збоїв відбувалися через проблеми у дата-центрі самого ресурсу.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
LiveJournal
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду