LiveJournal оновив головну сторінку

00:00,
25 Червня 2013
1013

LiveJournal оновив головну сторінку

00:00,
25 Червня 2013
1013
LiveJournal оновив головну сторінку
Новий дизайн було розроблено студією Артемія Лебедєва. Про це 24 червня повідомляє Lenta.Ru з посиланням на прес-реліз LiveJournal.

В рамках редизайну головної сторінки сайту Livejournal.com було вирішено відмовитися від дайджесту LiveJournal.ru, матеріали якого будуть з’являтися на основній сторінці ЖЖ. Оновлену сторінку, відзначається у повідомленні LiveJournal, представили публіці в ніч з 24 на 25 червня.

Макет нової сторінки блогохостингу розробили дизайнери арт-студії Артемія Лебедєва, одна з ключових змін – новий вигляд і принцип формування головних публікацій ТОП LiveJournal. Зокрема, з’явилася категоризація рейтингу: окрім загального рейтингу будуть доступні ще й категорії «Новости», «Позитив», «Полезное», «Общество», «Дискуссии», «Медиа», «Путешествия», «18+» і «Жыр».

На оновлення ТОП-15 записів рейтингу можна буде підписатися у ЖЖ і ВКонтакте, остання функція доступни лише для користувачів, котрі підписані на кириличні сервіси LiveJournal. Крім цього, рейтинг ЖЖ можна буде налаштувати індивідуально, щоб не бачити публікацій від небажаних користувачів. Редакційні дайджести цікавих постів у новій версії головної сторінки будуть публікуватися в рубриці «Редакция».

Блог-платформа LiveJournal функціонує з 1999 року. Зараз ресурс входить у структуру російського медіахолдингу SUP Media.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
© Chris Campbell, Flickr.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду