LiveJournal запустив нову систему врахування рейтингу

00:00,
22 Лютого 2012
1271

LiveJournal запустив нову систему врахування рейтингу

00:00,
22 Лютого 2012
1271
LiveJournal запустив нову систему врахування рейтингу
Сьогодні ЖЖ офіційно запустив нову систему рейтингу, про яку багато говорили останнім часом – нова система враховуватиме не лише кількість читачів журналу, але й їх «якість».

Запуск нової системи рейтингу LiveJournal, анонсованої наприкінці минулого року, відбувся сьогодні для всіх користувачів блог-платформи.

У новому рейтингу, окрім кількості читачів журналів і блогів, враховуватиметься також їх активність у ЖЖ. Це дозволить запобігати штучному «накручуванню» рейтингу за допомогою читачів-ботів.

«Рейтинг на основі соціального капіталу цінний тим, що нова система відображає лише живий трафік і дає можливість власнику журналу адекватно оцінити свій статус на платформі», – пояснює керівник LiveJournal  Russia Ілля Дронов.

Крім того, після введення нової системи рейтингу акаунтам користувачів, які порушували правила ЖЖ, штучно завищуючи свій рейтинг, – і, відповідно, «заморожувалися» або виключалися з рейтингу адміністрацією сервісу – буде оголошено «амністію».

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
iPad Club
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду