LiveJournal вибачить блогерів, які штучно накручували свій рейтиг

00:00,
10 Лютого 2012
1169

LiveJournal вибачить блогерів, які штучно накручували свій рейтиг

00:00,
10 Лютого 2012
1169
LiveJournal вибачить блогерів, які штучно накручували свій рейтиг
LiveJournal оголосить «амністію» для журналів користувачів, які «накручували» статистику відвідування своїх блогів, після запуску нової системи рейтингу.

Правила LiveJournal забороняють штучно підвищувати рейтинг власного журналу.

Як повідомив сьогодні РІА «Новости» керівник LiveJournal Russia Ілля Дронов, блоги користувачів, які «накручували» рейтинг свого ЖЖ, «заморожувалися», або виключалися з рейтингу.

Після запуску нової системи врахування рейтингу, який відбудеться найближчим часом, ці журналі буде розблоковано, додає він.

Нова система врахування рейтингу ЖЖ звертає увагу не лище на кількість читачів блогу, але й їх «якість» (акаунти-ботів і т.п.), тому, за словами Дронова, можна оголосити «амністію» раніше попередженим журналам.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
AndroidFree
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду