Соціальний капітал LiveJournal розповсюджено на всі кириличні блоги

00:00,
7 Травня 2012
912

Соціальний капітал LiveJournal розповсюджено на всі кириличні блоги

00:00,
7 Травня 2012
912
Соціальний капітал LiveJournal розповсюджено на всі кириличні блоги
Про це повідомив голова LiveJournal Russia Ілля Дронов у своєму блозі.

Соціальний капітал користувача ЖЖ визначає авторитетність його блогу, при цьому, на відміну від старого принципу вирахування топових журналів, враховується не лише кількість читачів, але і їх «якість» (відсутність ботів, накруток рейтингу і т.п.).

Відтепер соціальний капітал став доступним для всіх кириличних блогів ЖЖ. При цьому адміністрація сервісу не розголошує всі подробиці формули вирахування соціального капіталу, щоб убезпечитися накрутки рейтингу.

Також в профілі щоденників та спільнот, чий соціальний капітал менше десяти, буде вказуватися «<10», це зроблено для захисту формули розрахунку, пояснює Дронов.

Про введення нової системи врахування рейтингу у ЖЖ стало відомо декілька місяців тому.

«Рейтинг на основі соціального капіталу цінний тим, що нова система відображає лише живий трафік і дає можливість власнику журналу адекватно оцінити свій статус на платформі», – розповідав тоді про нову систему Дронов.

Також у лютому LiveJournal вирішив оголосити «амністію» для журналів користувачів, які накручували статистику відвідування своїх блогів, після запуску нової системи рейтингу.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Korzh
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду