Футурологія від виробника найдешевших планшетів: світ на порозі нової інтернет-революції

00:00,
28 Лютого 2012
893

Футурологія від виробника найдешевших планшетів: світ на порозі нової інтернет-революції

00:00,
28 Лютого 2012
893
Футурологія від виробника найдешевших планшетів: світ на порозі нової інтернет-революції
Світ очікує чергова інтернет-революція, революція недорогих планшетних комп’ютерів, повідомив нью-делійському кореспонденту РІА «Новости» голова компанії DataWind Суніт Сінгх Тулі. Саме DataWind нещодавна представила в Індії «найдешевший у світі» планшет.

«Світ стоїть на порозі нової інтернет-революції, яка очікує нас найближчим часом. Революція планшетів. Ми оцінюємо перспективний ринок для планшетів у Індії в 6 млн. екземплярів. В країні щороку продається близько 10 млн. комп’ютерів, а це означає, що 60% ринку займатимуть вже не стаціонарні комп’ютери або ноутбуки, а планшети», – пояснює Суніт Сінгх Тулі.

Наприкінці минулого року в Індії було представлено «найдешевший у світі» планшетник Aakash («Небо»). Його ціна – приблизно $50.

Уряд країни вже замовив 100 тис. планшетів Aakash для шкіл та коледжів.

З 1,2 млрд. населення Індії лише близько 100 млн. людей користуються інтернетом принаймні раз на місяць. Користувачів, які заходять в інтернет щоденно, – лише 49 млн., тобто, близько 4% населення.

«Якщо ви робите гаджет не для 4%-верхівки «піраміди користувачів», а недорогий, у якому представлено лише базові функції, це може влаштувати ті самі «втрачені» 96%», – стверджує голова DataWind.

Індія має намір налагодити продажі свого планшету на світовий ринок, в тому числі – експортувати його в Росію. Як скоро українські користувачі зможуть придбати Aakash, поки що невідомо.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Індійська студентка з Aakash / India Today
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду