У Китаї смартфони вперше випередили комп’ютери у якості пристрoїв з виходом в інтернет

00:00,
20 Липня 2012
1127

У Китаї смартфони вперше випередили комп’ютери у якості пристрoїв з виходом в інтернет

00:00,
20 Липня 2012
1127
У Китаї смартфони вперше випередили комп’ютери у якості пристрoїв з виходом в інтернет
Про це повідомляє Reuters з посиланням на Інформаційний центр інтернет-інфраструктури Китаю (Сhina Internet Network Information Centre, CNNIC).

Кількість користувачів, котрі отримують доступ до інтернету за допомогою смартфонів вперше перевищила кількість інтернет-користувачів, котрі використовують стаціонарні комп’ютери, зауважує CNNIC.

CNNIC відзначає, що це може бути початком нової ери, «ери смартфонів» – у зв’язку з чим для провідних компаній, зокрема Sina Corp. (сервіс мікроблогів Sina Weibo, аналог забороненого у країні Twitter) та Baidu Inc. (найпопулярніший у країні пошуковик Baidu, онлайн-енциклопедія «Енциклопедія Baidu», аналог Wikipedia) потрібно буде працювати над переформатуванням своїх бізнес-моделей у бік більш активної інтеграції в сферу мобільних сервісів.

Кількість користувачів, котрі заходять в інтернет з мобільних телефонів досягла у Китаї 388 млн., що на 22,2% більше, аніж у минулому році.

При цьому кількість користувачів, котрі отримують доступ до інтернету зі стаціонарних комп’ютерів склала 380 млн.

У своєму звіті за перше півріччя поточного року CNNIC також відзначає, що близько половини нових інтернет-користувачів проживають у сільській місцевості, 60% нових користувачів інтернету отримують доступ до нього за допомогою смартфонів.

Станом на кінець червня цього року у Китаї – більше 538 млн. користувачів інтернету.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
What’s On Dalian
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду