12 березня – Всесвітній день боротьби з кіберцензурою

00:00,
12 Березня 2012
1560

12 березня – Всесвітній день боротьби з кіберцензурою

00:00,
12 Березня 2012
1560
12 березня – Всесвітній день боротьби з кіберцензурою
Всесвітній день боротьби з кіберцензурою відзначаєтьтся за ініціативи RSF («Репортерів без кордонів») вже півдесятиліття поспіль.

«Його мета – мобілізувати всіх на підтримку єдиного, вільного і загальнодоступного інтернету», – відзначається на сайті міжнародної організації із захисту прав та свобод медіа.

«Боротьба за свободу слова в інтернеті має зараз важливіше, аніж будь-коли, значення – заявляє RSF. –  Арабська весна продемонструвала нам, що створюючи новий простір для обміну ідеями, інтернет є знаряддям  свободи. У країнах, де традиційні медіа підпорядковуються владі, це –  єдине джерело незалежної інформації. Інтернет став форумом для дискусій, платформою для тих, хто прагне  вільно висловлюватися».

RSF також звертає увагу на тривожну ситуацію, коли дедалі більше урядів посилюють контроль над інтернетом, а блогери і громадянські журналісти, які дозволяють собі висловлюватися відкрито, стають жертвами репресій влади. Понад 120 з них, як відзначає міжнародна організація, перебувають нині у тюрмах  переважно у Китаї, В’єтнамі та Ірані.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
RSF
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду