Anonymous опублікували зашифрований компромат на партію «Единая Россия»

00:00,
15 Лютого 2012
1334

Anonymous опублікували зашифрований компромат на партію «Единая Россия»

00:00,
15 Лютого 2012
1334
Anonymous опублікували зашифрований компромат на партію «Единая Россия»
Як відзначають представники Anonymous, у архіві, зашифрованому паролем, міститься компроментуюча партію «ЕР» інформація. І якщо єдинороси продовжуватимуть діяти за тими схемами, за якими діють зараз, пароль від архіву буде надіслано «усім зацікавленим особам».

Посилання на коментар щодо розміщення компромату на «ЕР» Anonymous розмістили у своєму Twitter.

У компроматі, як відзначають хакери, міститься «повне уточнення схем та розкладів» партії.

Anonymous погрожують передати паролі на архів «всім зацікавленим особам», якщо представники партії продовжуватимуть нав’язувати «свою дурну ідеологію».

«Ще раз нагадуємо, що найкращий спосіб зупинити нас – це зупинитися самим. Не брехати – щоб не турбуватися, що брехня стане відомою всім. Не брати хабарів – щоб не турбуватися, що вашу корупцію буде оприлюднено. Не порушуйте правил, і у вас не виникне проблем», – йдеться у зверненні хакерів до представників партії.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Soft Supplier
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду