Twitter придбав блог-платформу Posterous

00:00,
13 Березня 2012
1309

Twitter придбав блог-платформу Posterous

00:00,
13 Березня 2012
1309
Twitter придбав блог-платформу Posterous
Про угоду між компаніями повідомляється у офіційному блозі Twitter.

У результаті команда Posterous працюватиме над Twitter, йдеться у Twitter Blog.

При цьому сам проект Posterous поки що вирішили не закривати – якщо рішення зміниться, Twitter обіцяє попередити користувачів заздалегідь.

Крім того, Posterous розробить інструкції для користувачів, які забажають перенести свій блог на інші платформи.

Posterous – не перше придбання Twitter протягом останніх місяців. Зокрема, наприкінці січня стало відомо про придбання сервісом мікроблогів антивірусної компанії Dasient.

На відміну від Posterous, компанія Dasient після злиття із Twitter одразу повідомила, що припиняє обслуговування всіх своїх клієнтів.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
MediaSapiens
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду