Twitter оновив інтерфейс профілів

00:00,
18 Вересня 2012
1444

Twitter оновив інтерфейс профілів

00:00,
18 Вересня 2012
1444
Twitter оновив інтерфейс профілів
Оновлення анонсовані у Twitter Blog.

Основним нововведенням стала поява header photo – головної фотографії, яка розміщується у шапці сторінки профілю.

Ця фотографія використовується у якості фонового зображення для інформації про користувача – зверху header photо «зафіксовані» ім’я акаунту, ім’я користувача, аватарка та особиста інформація.

Блок з власне твітами переїхав у правий бік сторінки – раніше він розташовувався посередині.

Інші блоки, які знаходилися ліворуч від списку твітів, залишилися там само, проте змістилися дещо вище. Трохи змінився і порядок їхнього розташування.

Роздивитися зміни команда Twitter пропонує у акаунтах @TODAYshow,  @SavannahGuthrie, @AlRoker, @RyanSeacrest, @BreakingNews.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі фото: MediaSapiens
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду